KONTAKT DIN NÆRMESTE AVDELING HER

Vi i NTE Elektro AS utfører alt innen elektroteknisk installasjon og er opptatt av å hjelpe deg som kunde på beste måten.

Ta kontakt med oss på telefon 07400, bestill elektriker hos kundeservice eller kontakt en prosjektleder i et av våre markedsområder.


Trondheim

  • Skonnertvegen 8 - 10 57
  • 7053 Trondheim

Markedsområdeleder
Einar Magne Bolås
Telefon: 468 45 599
E-post: einar.m.bolas@nte.no

Prosjektleder Trondheim
Georg Grongstad
Telefon: 913 08 431
E-post: georg.grongstad@nte.no

Prosjektleder Trondheim
Christopher Monte
Telefon: 959 10 596
E-post: christopher.monte@nte.no

Installatør og prosjektleder Stjørdal/Meråker
Øyvind Husby
Telefon: 481 38 002
E-post: oyvind.husby@nte.no

Prosjektleder Stjørdal/Meråker
Jan Vidar Skulbørstad
Telefon: 911 42 041
E-post: jan.vidar.skulborstad@nte.no

Prosjektleder Stjørdal/Meråker
Svein Ottar Blomli
Telefon: 900 51 578
E-post: svein.ottar.blomli@nte.no

 

Verdal

  • Magnus Den Godes veg 7
  • 7653 Verdal

Markedsområdeleder
Bjørn Iver Eng
Telefon: 906 96 103
E-post: bjorn.iver.eng@nte.no

Installatør/prosjektleder Verdal
Tom Rune Iversen
Telefon: 950 61 755
E-post: tom.rune.iversen@nte.no

Prosjektleder Leksvik/Inderøy
Stig Nyborg
Telefon: 907 78 560
E-post: stig.nyborg@nte.no

 

Stjørdal

  • Værnesgata 18
  • 7503 Stjørdal

Markedsområdeleder
Einar Magne Bolås
Telefon: 468 45 599
E-post: einar.m.bolas@nte.no

Prosjektleder Trondheim
Georg Grongstad
Telefon: 913 08 431
E-post: georg.grongstad@nte.no

Prosjektleder Trondheim
Christopher Monte
Telefon: 959 10 596
E-post: christopher.monte@nte.no

Installatør og prosjektleder Stjørdal/Meråker
Øyvind Husby
Telefon: 481 38 002
E-post: oyvind.husby@nte.no

Prosjektleder Stjørdal/Meråker
Jan Vidar Skulbørstad
Telefon: 911 42 041
E-post: jan.vidar.skulborstad@nte.no

Prosjektleder Stjørdal/Meråker
Svein Ottar Blomli
Telefon: 900 51 578
E-post: svein.ottar.blomli@nte.no

 

Levanger

  • Okkenhaugvegen 5
  • 7604 Levanger

Markedsområdeleder
Tore Lundsaunet
Telefon: 997 41 467
E-post: tore.lundsaunet@nte.no

Servicekoordinator
Arnstein Breiseth
Telefon: 906 69 216
E-post: arnstein.breiseth@nte.no

Prosjektleder Levanger
Gunnar Walleraunet
Telefon: 900 37 545
E-post: gunnar.walleraunet@nte.no

Installatør og prosjektleder Skogn
Stig Fenstad
Telefon: 905 37 225
E-post: stig.fenstad@nte.no

Installatør og prosjektleder Levanger/Frosta
Tor Voldseth
Telefon: 918 42 507
E-post: tor.voldseth@nte.no

 

Steinkjer

  • Sjøfartsgata 3
  • 7714 Steinkjer

Markedsområdeleder og installatør
Ketil Berg
Telefon: 994 39 000
E-post: ketil.berg@nte.no

Avdelingsleder service
Roar Aalberg
Telefon: 901 54 122
E-post: roar.aalberg@nte.no

Servicekoordinator
Leif Fornes
Telefon: 992 65 109
E-post: leif.fornes@nte.no

Prosjektleder
Bjørn Brøndbo
Telefon: 900 30 379
E-post: bjorn.brondbo@nte.no

Prosjektleder automasjon
Morten Fossum
Telefon: 907 78 569
E-post: morten.fossum@nte.no

 

Namsos

  • Bøndernesvei 2
  • 7800 Namsos

Markedsområdeleder
Svenn Daniel Sletten
Telefon: 974 76 099
E-post: svenn.daniel.sletten@nte.no

Prosjektleder service
Audun Barstad
Telefon: 970 53 182
E-post: audun.barstad@nte.no

Prosjektleder service
Are Halvorsen
Telefon: 913 34 639
E-post: are.halvorsen@nte.no

Installatør og prosjektleder
Ivar Helge Iversen
Telefon: 913 81 996
E-post: ivar.h.iversen@nte.no

Prosjektleder
Kjell Arild Fjell
Telefon: 482 61 309
E-post: kjell.arild.fjell@nte.no

 

Denne hjemmesiden bruker informasjonskapsler (cookies)

Hvis nettleseren din er satt til å godta informasjonskapsler, vil vi anse dette som at du godtar vår bruk av informasjonskapsler. Les mer

Enig

Generelt om informasjonskapsler

Denne nettsiden bruker cookies (informasjonskapsler). En cookie er en liten datafil som lagres i nettleserens internminne. Den hjelper til med at nettsiden kjenner igjen nettleseren fra gang til gang. Både nettstedet og samarbeidspartnere slik som Altibox og Google kan benytte cookies. Formålet med cookies er blant annet å:

  • registrere og beregne trafikk og bruksmønstre på nettstedet
  • forbedre brukeropplevelsen på nettstedet
  • tilpasse innhold og funksjonalitet på nettstedet
  • utvikle og forbedre nettstedet

En cookie inneholder ingen personlig informasjon, og kan ikke benyttes til å identifisere brukeren. Du kan lese mer om cookies hos Wikipedia.

Det er Lov Om Elektronisk Kommunikasjon (Ekomloven), hvor krav om samtykke fra brukeren nevnes. Nytt i denne loven er § 2-7b som trådte i kraft den 1. juli 2013 : Bruk av informasjonskapsler/cookies.
Denne lyder som følger:

Lagring av opplysninger i brukers kommunikasjonsutstyr, eller å skaffe seg adgang til slike, er ikke tillatt uten at brukeren er informert om hvilke opplysninger som behandles, formålet med behandlingen, hvem som behandler opplysningene, og har samtykket til dette. Første punktum er ikke til hinder for teknisk lagring av eller adgang til opplysninger:

  1. utelukkende for det formål å overføre kommunikasjon i et elektronisk kommunikasjonsnett
  2. som er nødvendig for å levere en informasjonssamfunnstjeneste etter brukerens uttrykkelige forespørsel.

Ved å gå inn på nettstedet www.nte.no samtykker du til at det lagres cookies i din nettleser. Dersom du ikke ønsker at det lagres cookies, kan du enkelt endre innstillingene i nettleseren din.

Hva innebærer de nye bestemmelsene?

I praksis handler det først og fremst om at nettstedene må informere brukerne om bruken av cookies. Informasjonen skal være lett synlig med en gang brukeren kommer inn på nettstedet, enten i form av en lenke i toppteksten, en tekstboks på forsiden eller som en slags sprettopp-dialogboks.

Ifølge Post- og teletilsynet skal informasjonen inneholde opplysninger om hvilke informasjonskapsler som brukes, hvilke opplysninger som behandles, formål og hvem som behandler opplysningene. Dette inkluderer også tredjeparts informasjonskapsler som brukes av for eksempel annonsetjenester, «widgets» fra sosiale nettverkstjenester og eksterne tjenester for trafikkanalyse, slik som Google Analytics.

Så lenge informasjonskravet oppfylles av nettstedet, kreves det ikke noen spesiell funksjonalitet for å gi brukeren mulighet til å samtykke til bruken av cookies. Ifølge Post- og teletilsynet er det rett og slett cookie-innstillingene i nettleseren som er det avgjørende. Brukere som ikke godtar bruken av cookies, må selv endre disse, dersom nettleserens innstillinger er forhåndsinnstilt for aksept.

Bortsett fra bedre mulighet til å få informasjon om nettstedenes bruk av cookies, skal ikke den nye bestemmelsen føre til noen endret opplevelse ved besøk på nettsteder.

Cookies/Informasjonskapsler som brukes på nte.no

LENKE COOKIENAVN INFORMASJON
index.php/no/ (gjelder samtlige sider)
.nte.no __utma Google Analytics
.nte.no __utmb Google Analytics
.nte.no __utmc Google Analytics
.nte.no __utmz Google Analytics
.linkedin.com lidc LinkedIn
www.linkedin.com L1e LinkedIn
.linkedin.com bcookie LinkedIn
www.linkedin.com bscookie LinkedIn
kundeweb.nte.no ASP.NET_SessionId Session
.mail.altibox.no altisogobalance - -
.mail.altibox.no SOGoLogo - -
respons.direktinfo.no ASP.NET_SessionId Session
pay.ebillett.no _chartbeat_uuniq - -
.ebillett.no __insp_dct - -
.ebillett.no __insp_wid - -
.ebillett.no __insp_slim - -
.ebillett.no __insp_nv - -
.ebillett.no __insp_ref - -
pay.ebillett.no _chartbeat4 - -
 
index.php/no/strompunkt/stromavtaler/innkjopspris/
.youtube.com VISITOR_INFO1_LIVE YouTube
.youtube.com YSC YouTube
.youtube.com PREF YouTube

Innlogging